KONST / Litografier / Litografi 14409425

nr 1440 9425

Kerstin Ström-Bergstam

(f. 1924), Sverige

Litografi, “Billie Holiday”. Signerad, numrerad 208/250, daterad 1977. Bildmått: 12x16,5, yttermått inklusive ram: 33x36 cm

Kerstin Ström-Bergstam, svensk målare och grafiker född 1924.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 december 2021
kl 19:40:59

19/12 14:53:29 1      Vinnande bud

Kerstin Ström-Bergstam

Läs mer om Kerstin Ström-Bergstam